מערכת שעות ברנר

שינויים והחלפות

לקוחות יקרים שימו לב השיעורים של פילאטיס מכשירים ביום ג ה19/2 בשעות 11:00, 12:00 לא ייתקיימו עמכם הסליחה

19/02 יום ג’- וובה דורוהין יחליף את ענת בוסני בשיעורי הבלט בשעות 18:00-20:30

19/02 יום ג’- יעל רוזן תחליף את גלית גל בשיעור פילאטיס מכשירים בשעה 10:00

20/02 יום ד’- גלית קול תחליף את אירנה מולדובסקי בשיעורי פילאטיס מכשירים בשעות 08:00-10:00 ובין השעות 17:00-19:00

21/02 יום ה’- אונה גלינסקי תחליף את אירנה מולדובסקי בשיעורי פילאטיס מכשירים בשעות 10:00-13:00 ובין השעות 17:00-19:00

22/02 יום ו’- ליסה מינץ תחליף את ענת בוסני בבלט בשעה 10:00

22/02 יום ו’- מאורה סזטלר תחליף את ענת בוסני בבלט בשעות 11:30-13:00

22/02 יום ו’- אונה גלינסקי תחליף את אירנה מולדובסקי בשיעורי פילאטיס מכשירים בשעות 08:00-11:00

22/02 יום ו’- דנה אשר תחליף את גלית גל בשיעורי פילאטיס מכשירים בשעות 11:00-14:00

24/02 יום א’- גלית קול תחליף את אירנה מולדובסקי בשיעורי פילאטיס מכשירים בשעות 08:00-11:00

24/02 יום א’- עפרה מייטיס תחליף את אירנה מולדובסקי בבלט בשעות 11:30-13:00

25/02 יום ב’- גלית קול תחליף את אירנה מולדובסקי בשיעורי פילאטיס מכשירים בשעות 08:00-10:00

25/02 יום ב’- עפרה מייטיס תחליף את אירנה מולדובסקי בבלט בשעות 17:30-21:00

26/02 יום ג’- נטלי רביץ תחליף את ענת גרגוריו בגאז לירי בשעות 17:30-20:30

26/02 יום ג’- דניאלה בלוך תחליף את נעמה קריסטל בבלט בשעה 10:00

26/02 יום ג’- רבקה אברשי תחליף את ענת בוסני בבלט בשעות 18:00-20:30

לוח שעות

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
עיצוב מדוייק
שולי בראונשטיין
08.30 - 09.30
סטודיו 1

ויניאסה יוגה
אביעד הר ציון
09.00 - 10.00
סטודיו Y
עיצוב מדוייק
שולי בראונשטיין
08.30 - 09.30
סטודיו 1
ויניאסה יוגה
גיא פרץ אלון
09.00 - 10.00
סטודיו Y
ויניאסה יוגה
מיכל סיאני
09.00 - 10.15
סטודיו Y

עיצוב וחיזוק
ארז אפון
09.30 - 10.30
סטודיו 1

בלט קלאסי Advance
אייל נחום
10.00 - 11.30
סטודיו 3

בלט קלאסי +ELEM
ענת בוסני
10.00 - 11.30
סטודיו 2 הרשמה מראש

זומבה
גל שאקי
10.30 - 11.30
סטודיו 1

פילאטיס
אלעד שבתאי
11.30 - 12.30
סטודיו 1 הרשמה מראש

Floor Bar
ענת בוסני
11.30 - 13.00
ELEM סטודיו 3 הרשמה מראש

ג'אז פיוזן
דור אלדר
12.00 - 13.15
בינוניים סטודיו 2

בלט קלאסי Intermediate
אלעד לבנת
13.00 - 14.30
סטודיו 3 הרשמה מראש

ג'אז פאנק
דור אלדר
13.15 - 14.30
סטודיו 2
פילאטיס
ניקה פילר
10.00 - 11.00
סטודיו 1

בלט קלאסי Advance
נעמה קריסטל
10.00 - 11.30
סטודיו 3

עיצוב וחיזוק
ארז אפון
11.30 - 12.30
סטודיו 1

יוגה Flow
מיכל וינטפלד
11.30 - 12.45
סטודיו Y

בלט קלאסי ELEM
אירנה מולדבסקי
11.30 - 13.00
סטודיו 3
בלט קלאסי Advance
מירה רובנשטיין
10.00 - 11.30
סטודיו 3

עיצוב וחיזוק
לריסה בגוב
10.30 - 11.30
סטודיו 1

פילאטיס Fitball
לריסה בגוב
11.30 - 12.30
סטודיו 1
פילאטיס
אלעד שבתאי
10.00 - 11.00
סטודיו 1

בלט קלאסי Advance
נעמה קריסטל
10.00 - 11.30
סטודיו 3

עיצוב וחיזוק
אלעד שבתאי
11.30 - 12.30
סטודיו 1

יוגה Flow
גיא פרץ אלון
11.30 - 12.45
סטודיו Y
בלט קלאסי Advance
אייל נחום
10.00 - 11.30
סטודיו 3

עיצוב וחיזוק
לריסה בגוב
10.30 - 11.30
סטודיו 1

פילאטיס Fitball
לריסה בגוב
11.30 - 12.30
סטודיו 1

מודרני
שירלי ברבי
11.30 - 13.00
סטודיו 2
בלט קלאסי Advance
ענת בוסני
10.00 - 11.30
סטודיו 3

עיצוב וחיזוק
אלעד שבתאי
11.30 - 12.30
סטודיו 1

יוגה Flow
אביעד הר ציון
11.30 - 12.45
סטודיו Y

בלט קלאסי ELEM
ענת בוסני
11.30 - 13.00
סטודיו 3
בלט קלאסי Basic
אלעד לבנת
17.00 - 18.00
סטודיו 3 הרשמה מראש
ג׳אז לירי
ענת גרגוריו
17.30 - 18.30
סטודיו 2 בסיס

בלט קלאסי Basic
ענת בוסני
18.00 - 19.15
סטודיו 3 הרשמה מראש

ג׳אז לירי
ענת גרגוריו
18.30 - 20.00
בינוני/מתקדמים סטודיו 2

יוגה יסודות
מיכל סיאני
19.00 - 20.15
סטודיו Y

בלט קלאסי +ELEM
ענת בוסני
19.15 - 20.30
סטודיו 3 הרשמה מראש

Hip Hop
עומרי משה
20.00 - 21.00
סטודיו 2 הרשמה מראש
Hip Hopמתחילים

Intensive Stretching
שירלי ברבי
20.30 - 21.30
סטודיו 3

פילאטיס
ניקה פילר
20.30 - 21.30
Power סטודיו 1

Hip Hop
עומרי משה
21.00 - 22.00
סטודיו 2 הרשמה מראש
Hip Hopמתקדמים
בלט קלאסי Basic
אלעד ליבנת
17.30 - 19.00
סטודיו 3 הרשמה מראש

פילאטיס
לינוי מרקו
18.00 - 19.00
סטודיו 1 הרשמה מראש

סמאש קיקבוקס
נעמה שחר
18.30 - 19.30
סטודיו 2

Total fit
ניקה פילר
19.00 - 20.00
סטודיו 1

ויג'ננה יוגה
קרן סגל
19.00 - 20.15
סטודיו Y

בלט קלאסי Intermediate
אלעד לבנת
19.00 - 20.30
סטודיו 3 הרשמה מראש

בלט קלאסי ELEM
אלעד ליבנת
20.30 - 22.00
סטודיו 3 הרשמה מראש
בלט קלאסי Intermediate
אלעד לבנת
18.00 - 19.30
סטודיו 3

זומבה
ג׳ולי תשובה
18.30 - 19.30
סטודיו 1 הרשמה מראש

ג׳אז לירי
רועי יצחק הלוי
18.30 - 20.00
בינוני/מתקדמים סטודיו 2

Power Yoga
אביעד הר ציון
19.00 - 20.15
סטודיו Y הרשמה מראש

בלט קלאסי ELEM
אלעד לבנת
19.30 - 20.30
סטודיו 3 הרשמה מראש

Fitball Core
אלעד שבתאי
19.30 - 20.30
סטודיו 1 הרשמה מראש

Hip Hop
אחינועם פישר מתחילים
20.00 - 21.00
סטודיו 2
Hip Hopמתחילים

פילאטיס
אלעד שבתאי
20.30 - 21.30
סטודיו 1 הרשמה מראש

בלט קלאסי Intermediate
אלעד לבנת
20.30 - 22.00
סטודיו 3 הרשמה מראש

Hip Hop
אחינועם פישר
21.00 - 22.00
סטודיו 2
Hip Hopבינונים/מתקדמים
בלט קלאסי Intermediate
לוודיג איספיריאן
18.00 - 19.30
סטודיו 3

עיצוב מדוייק
שולי בראונשטיין
18.30 - 19.30
סטודיו 1

סמאש קיקבוקס
נעמה שחר
19.00 - 20.00
סטודיו 2 הרשמה מראש

ויג'ננה יוגה
קרן סגל
19.00 - 20.15
סטודיו Y

פילאטיס
מיכל קרוואני
19.30 - 20.30
סטודיו 1 הרשמה מראש

בלט קלאסי ELEM
אירנה מולדבסקי
19.30 - 21.00
סטודיו 3

גאגא
20.30 - 21.30
סטודיו Y הרשמה מראש

Hip Hop
נטע עוקשי בסיס
20.30 - 21.30
סטודיו 2

מודרני
שירלי ברבי
20.30 - 22.00
סטודיו 1
מודרניבסיס
זומבה
ג׳ולי תשובה
18.30 - 19.30
סטודיו 1

ג׳אז לירי
רועי יצחק הלוי סטודיו 2
19.00 - 20.00
בסיס
ג׳אז ליריהרשמה מראש

ויניאסה יוגה
מיכל וינטפלד
19.00 - 20.15
סטודיו Y

בלט קלאסי +ELEM
אלעד לבנת
19.30 - 20.30
סטודיו 3 הרשמה מראש

פילאטיס
ארז אפון
19.30 - 20.30
סטודיו 1

ג׳אז לירי
רועי יצחק הלוי
20.00 - 21.30
סטודיו 2 בינונים
ג׳אז ליריהרשמה מראש

דאנסהול
אוראל נהרי
20.30 - 22.00
סטודיו 1

בלט קלאסי Advance
אלעד לבנת
20.30 - 22.00
סטודיו 3 הרשמה מראש

ראשון

  • פילאטיס ניקה פילר · סטודיו 1
    10.00 - 11.00
  • בלט קלאסי Advance נעמה קריסטל · סטודיו 3
    10.00 - 11.30
  • עיצוב וחיזוק ארז אפון · סטודיו 1
    11.30 - 12.30
  • יוגה Flow מיכל וינטפלד · סטודיו Y
    11.30 - 12.45
  • בלט קלאסי ELEM אירנה מולדבסקי · סטודיו 3
    11.30 - 13.00
  • בלט קלאסי Basic אלעד לבנת · סטודיו 3 הרשמה מראש
    17.00 - 18.00
  • בלט קלאסי Intermediate אלעד לבנת · סטודיו 3
    18.00 - 19.30
  • זומבה ג׳ולי תשובה · סטודיו 1 הרשמה מראש
    18.30 - 19.30
  • ג׳אז לירי רועי יצחק הלוי · בינוני/מתקדמים סטודיו 2
    18.30 - 20.00
  • Power Yoga אביעד הר ציון · סטודיו Y הרשמה מראש
    19.00 - 20.15
  • בלט קלאסי ELEM אלעד לבנת · סטודיו 3 הרשמה מראש
    19.30 - 20.30
  • Fitball Core אלעד שבתאי · סטודיו 1 הרשמה מראש
    19.30 - 20.30
  • Hip Hop אחינועם פישר מתחילים · סטודיו 2
    20.00 - 21.00
  • פילאטיס אלעד שבתאי · סטודיו 1 הרשמה מראש
    20.30 - 21.30
  • בלט קלאסי Intermediate אלעד לבנת · סטודיו 3 הרשמה מראש
    20.30 - 22.00
  • Hip Hop אחינועם פישר · סטודיו 2
    21.00 - 22.00

שני

  • עיצוב מדוייק שולי בראונשטיין · סטודיו 1
    08.30 - 09.30
  • ויניאסה יוגה אביעד הר ציון · סטודיו Y
    09.00 - 10.00
  • בלט קלאסי Advance מירה רובנשטיין · סטודיו 3
    10.00 - 11.30
  • עיצוב וחיזוק לריסה בגוב · סטודיו 1
    10.30 - 11.30
  • פילאטיס Fitball לריסה בגוב · סטודיו 1
    11.30 - 12.30
  • בלט קלאסי Intermediate לוודיג איספיריאן · סטודיו 3
    18.00 - 19.30
  • עיצוב מדוייק שולי בראונשטיין · סטודיו 1
    18.30 - 19.30
  • סמאש קיקבוקס נעמה שחר · סטודיו 2 הרשמה מראש
    19.00 - 20.00
  • ויג'ננה יוגה קרן סגל · סטודיו Y
    19.00 - 20.15
  • פילאטיס מיכל קרוואני · סטודיו 1 הרשמה מראש
    19.30 - 20.30
  • בלט קלאסי ELEM אירנה מולדבסקי · סטודיו 3
    19.30 - 21.00
  • גאגא סטודיו Y הרשמה מראש
    20.30 - 21.30
  • Hip Hop נטע עוקשי בסיס · סטודיו 2
    20.30 - 21.30
  • מודרני שירלי ברבי · סטודיו 1
    20.30 - 22.00

שלישי

  • פילאטיס אלעד שבתאי · סטודיו 1
    10.00 - 11.00
  • בלט קלאסי Advance נעמה קריסטל · סטודיו 3
    10.00 - 11.30
  • עיצוב וחיזוק אלעד שבתאי · סטודיו 1
    11.30 - 12.30
  • יוגה Flow גיא פרץ אלון · סטודיו Y
    11.30 - 12.45
  • ג׳אז לירי ענת גרגוריו · סטודיו 2 בסיס
    17.30 - 18.30
  • בלט קלאסי Basic ענת בוסני · סטודיו 3 הרשמה מראש
    18.00 - 19.15
  • ג׳אז לירי ענת גרגוריו · בינוני/מתקדמים סטודיו 2
    18.30 - 20.00
  • יוגה יסודות מיכל סיאני · סטודיו Y
    19.00 - 20.15
  • בלט קלאסי +ELEM ענת בוסני · סטודיו 3 הרשמה מראש
    19.15 - 20.30
  • Hip Hop עומרי משה · סטודיו 2 הרשמה מראש
    20.00 - 21.00
  • Intensive Stretching שירלי ברבי · סטודיו 3
    20.30 - 21.30
  • פילאטיס ניקה פילר · Power סטודיו 1
    20.30 - 21.30
  • Hip Hop עומרי משה · סטודיו 2 הרשמה מראש
    21.00 - 22.00

רביעי

  • ויניאסה יוגה גיא פרץ אלון · סטודיו Y
    09.00 - 10.00
  • בלט קלאסי Advance אייל נחום · סטודיו 3
    10.00 - 11.30
  • עיצוב וחיזוק לריסה בגוב · סטודיו 1
    10.30 - 11.30
  • פילאטיס Fitball לריסה בגוב · סטודיו 1
    11.30 - 12.30
  • מודרני שירלי ברבי · סטודיו 2
    11.30 - 13.00
  • זומבה ג׳ולי תשובה · סטודיו 1
    18.30 - 19.30
  • ג׳אז לירי רועי יצחק הלוי סטודיו 2 · בסיס
    19.00 - 20.00
  • ויניאסה יוגה מיכל וינטפלד · סטודיו Y
    19.00 - 20.15
  • בלט קלאסי +ELEM אלעד לבנת · סטודיו 3 הרשמה מראש
    19.30 - 20.30
  • פילאטיס ארז אפון · סטודיו 1
    19.30 - 20.30
  • ג׳אז לירי רועי יצחק הלוי · סטודיו 2 בינונים
    20.00 - 21.30
  • דאנסהול אוראל נהרי · סטודיו 1
    20.30 - 22.00
  • בלט קלאסי Advance אלעד לבנת · סטודיו 3 הרשמה מראש
    20.30 - 22.00

חמישי

  • עיצוב מדוייק שולי בראונשטיין · סטודיו 1
    08.30 - 09.30
  • בלט קלאסי Advance ענת בוסני · סטודיו 3
    10.00 - 11.30
  • עיצוב וחיזוק אלעד שבתאי · סטודיו 1
    11.30 - 12.30
  • יוגה Flow אביעד הר ציון · סטודיו Y
    11.30 - 12.45
  • בלט קלאסי ELEM ענת בוסני · סטודיו 3
    11.30 - 13.00
  • בלט קלאסי Basic אלעד ליבנת · סטודיו 3 הרשמה מראש
    17.30 - 19.00
  • פילאטיס לינוי מרקו · סטודיו 1 הרשמה מראש
    18.00 - 19.00
  • סמאש קיקבוקס נעמה שחר · סטודיו 2
    18.30 - 19.30
  • Total fit ניקה פילר · סטודיו 1
    19.00 - 20.00
  • ויג'ננה יוגה קרן סגל · סטודיו Y
    19.00 - 20.15
  • בלט קלאסי Intermediate אלעד לבנת · סטודיו 3 הרשמה מראש
    19.00 - 20.30
  • בלט קלאסי ELEM אלעד ליבנת · סטודיו 3 הרשמה מראש
    20.30 - 22.00

שישי

  • ויניאסה יוגה מיכל סיאני · סטודיו Y
    09.00 - 10.15
  • עיצוב וחיזוק ארז אפון · סטודיו 1
    09.30 - 10.30
  • בלט קלאסי Advance אייל נחום · סטודיו 3
    10.00 - 11.30
  • בלט קלאסי +ELEM ענת בוסני · סטודיו 2 הרשמה מראש
    10.00 - 11.30
  • זומבה גל שאקי · סטודיו 1
    10.30 - 11.30
  • פילאטיס אלעד שבתאי · סטודיו 1 הרשמה מראש
    11.30 - 12.30
  • Floor Bar ענת בוסני · ELEM סטודיו 3 הרשמה מראש
    11.30 - 13.00
  • ג'אז פיוזן דור אלדר · בינוניים סטודיו 2
    12.00 - 13.15
  • בלט קלאסי Intermediate אלעד לבנת · סטודיו 3 הרשמה מראש
    13.00 - 14.30
  • ג'אז פאנק דור אלדר · סטודיו 2
    13.15 - 14.30
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
סמאש קיקבוקס
נעמה שחר
18.30 - 19.30
סטודיו 2

Total fit
ניקה פילר
19.00 - 20.00
סטודיו 1
סמאש קיקבוקס
נעמה שחר
19.00 - 20.00
סטודיו 2 הרשמה מראש

שני

  • סמאש קיקבוקס נעמה שחר · סטודיו 2 הרשמה מראש
    19.00 - 20.00

חמישי

  • סמאש קיקבוקס נעמה שחר · סטודיו 2
    18.30 - 19.30
  • Total fit ניקה פילר · סטודיו 1
    19.00 - 20.00
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
בלט קלאסי Advance
נעמה קריסטל
10.00 - 11.30
סטודיו 3

בלט קלאסי ELEM
אירנה מולדבסקי
11.30 - 13.00
סטודיו 3
בלט קלאסי Advance
מירה רובנשטיין
10.00 - 11.30
סטודיו 3
בלט קלאסי Advance
נעמה קריסטל
10.00 - 11.30
סטודיו 3
בלט קלאסי Advance
אייל נחום
10.00 - 11.30
סטודיו 3
בלט קלאסי Advance
ענת בוסני
10.00 - 11.30
סטודיו 3

בלט קלאסי ELEM
ענת בוסני
11.30 - 13.00
סטודיו 3
בלט קלאסי Advance
אייל נחום
10.00 - 11.30
סטודיו 3

בלט קלאסי +ELEM
ענת בוסני
10.00 - 11.30
סטודיו 2 הרשמה מראש

Floor Bar
ענת בוסני
11.30 - 13.00
ELEM סטודיו 3 הרשמה מראש
בלט קלאסי Intermediate
אלעד לבנת
13.00 - 14.30
סטודיו 3 הרשמה מראש
בלט קלאסי Basic
אלעד לבנת
17.00 - 18.00
סטודיו 3 הרשמה מראש
בלט קלאסי Basic
אלעד ליבנת
17.30 - 19.00
סטודיו 3 הרשמה מראש
בלט קלאסי Intermediate
אלעד לבנת
18.00 - 19.30
סטודיו 3

בלט קלאסי ELEM
אלעד לבנת
19.30 - 20.30
סטודיו 3 הרשמה מראש

בלט קלאסי Intermediate
אלעד לבנת
20.30 - 22.00
סטודיו 3 הרשמה מראש
בלט קלאסי Intermediate
לוודיג איספיריאן
18.00 - 19.30
סטודיו 3

בלט קלאסי ELEM
אירנה מולדבסקי
19.30 - 21.00
סטודיו 3
בלט קלאסי Basic
ענת בוסני
18.00 - 19.15
סטודיו 3 הרשמה מראש

בלט קלאסי +ELEM
ענת בוסני
19.15 - 20.30
סטודיו 3 הרשמה מראש
בלט קלאסי +ELEM
אלעד לבנת
19.30 - 20.30
סטודיו 3 הרשמה מראש

בלט קלאסי Advance
אלעד לבנת
20.30 - 22.00
סטודיו 3 הרשמה מראש
בלט קלאסי Intermediate
אלעד לבנת
19.00 - 20.30
סטודיו 3 הרשמה מראש

בלט קלאסי ELEM
אלעד ליבנת
20.30 - 22.00
סטודיו 3 הרשמה מראש

ראשון

  • בלט קלאסי Advance נעמה קריסטל · סטודיו 3
    10.00 - 11.30
  • בלט קלאסי ELEM אירנה מולדבסקי · סטודיו 3
    11.30 - 13.00
  • בלט קלאסי Basic אלעד לבנת · סטודיו 3 הרשמה מראש
    17.00 - 18.00
  • בלט קלאסי Intermediate אלעד לבנת · סטודיו 3
    18.00 - 19.30
  • בלט קלאסי ELEM אלעד לבנת · סטודיו 3 הרשמה מראש
    19.30 - 20.30
  • בלט קלאסי Intermediate אלעד לבנת · סטודיו 3 הרשמה מראש
    20.30 - 22.00

שני

  • בלט קלאסי Advance מירה רובנשטיין · סטודיו 3
    10.00 - 11.30
  • בלט קלאסי Intermediate לוודיג איספיריאן · סטודיו 3
    18.00 - 19.30
  • בלט קלאסי ELEM אירנה מולדבסקי · סטודיו 3
    19.30 - 21.00

שלישי

  • בלט קלאסי Advance נעמה קריסטל · סטודיו 3
    10.00 - 11.30
  • בלט קלאסי Basic ענת בוסני · סטודיו 3 הרשמה מראש
    18.00 - 19.15
  • בלט קלאסי +ELEM ענת בוסני · סטודיו 3 הרשמה מראש
    19.15 - 20.30

רביעי

  • בלט קלאסי Advance אייל נחום · סטודיו 3
    10.00 - 11.30
  • בלט קלאסי +ELEM אלעד לבנת · סטודיו 3 הרשמה מראש
    19.30 - 20.30
  • בלט קלאסי Advance אלעד לבנת · סטודיו 3 הרשמה מראש
    20.30 - 22.00

חמישי

  • בלט קלאסי Advance ענת בוסני · סטודיו 3
    10.00 - 11.30
  • בלט קלאסי ELEM ענת בוסני · סטודיו 3
    11.30 - 13.00
  • בלט קלאסי Basic אלעד ליבנת · סטודיו 3 הרשמה מראש
    17.30 - 19.00
  • בלט קלאסי Intermediate אלעד לבנת · סטודיו 3 הרשמה מראש
    19.00 - 20.30
  • בלט קלאסי ELEM אלעד ליבנת · סטודיו 3 הרשמה מראש
    20.30 - 22.00

שישי

  • בלט קלאסי Advance אייל נחום · סטודיו 3
    10.00 - 11.30
  • בלט קלאסי +ELEM ענת בוסני · סטודיו 2 הרשמה מראש
    10.00 - 11.30
  • Floor Bar ענת בוסני · ELEM סטודיו 3 הרשמה מראש
    11.30 - 13.00
  • בלט קלאסי Intermediate אלעד לבנת · סטודיו 3 הרשמה מראש
    13.00 - 14.30
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
ויניאסה יוגה
אביעד הר ציון
09.00 - 10.00
סטודיו Y
ויניאסה יוגה
גיא פרץ אלון
09.00 - 10.00
סטודיו Y
ויניאסה יוגה
מיכל סיאני
09.00 - 10.15
סטודיו Y
יוגה Flow
מיכל וינטפלד
11.30 - 12.45
סטודיו Y
יוגה Flow
גיא פרץ אלון
11.30 - 12.45
סטודיו Y
יוגה Flow
אביעד הר ציון
11.30 - 12.45
סטודיו Y
Power Yoga
אביעד הר ציון
19.00 - 20.15
סטודיו Y הרשמה מראש
ויג'ננה יוגה
קרן סגל
19.00 - 20.15
סטודיו Y
יוגה יסודות
מיכל סיאני
19.00 - 20.15
סטודיו Y
ויניאסה יוגה
מיכל וינטפלד
19.00 - 20.15
סטודיו Y
ויג'ננה יוגה
קרן סגל
19.00 - 20.15
סטודיו Y

ראשון

  • יוגה Flow מיכל וינטפלד · סטודיו Y
    11.30 - 12.45
  • Power Yoga אביעד הר ציון · סטודיו Y הרשמה מראש
    19.00 - 20.15

שני

  • ויניאסה יוגה אביעד הר ציון · סטודיו Y
    09.00 - 10.00
  • ויג'ננה יוגה קרן סגל · סטודיו Y
    19.00 - 20.15

שלישי

  • יוגה Flow גיא פרץ אלון · סטודיו Y
    11.30 - 12.45
  • יוגה יסודות מיכל סיאני · סטודיו Y
    19.00 - 20.15

רביעי

  • ויניאסה יוגה גיא פרץ אלון · סטודיו Y
    09.00 - 10.00
  • ויניאסה יוגה מיכל וינטפלד · סטודיו Y
    19.00 - 20.15

חמישי

  • יוגה Flow אביעד הר ציון · סטודיו Y
    11.30 - 12.45
  • ויג'ננה יוגה קרן סגל · סטודיו Y
    19.00 - 20.15

שישי

  • ויניאסה יוגה מיכל סיאני · סטודיו Y
    09.00 - 10.15
No events hours available!
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
עיצוב מדוייק
שולי בראונשטיין
08.30 - 09.30
סטודיו 1
עיצוב מדוייק
שולי בראונשטיין
08.30 - 09.30
סטודיו 1
עיצוב וחיזוק
ארז אפון
09.30 - 10.30
סטודיו 1

זומבה
גל שאקי
10.30 - 11.30
סטודיו 1

פילאטיס
אלעד שבתאי
11.30 - 12.30
סטודיו 1 הרשמה מראש
פילאטיס
ניקה פילר
10.00 - 11.00
סטודיו 1
עיצוב וחיזוק
לריסה בגוב
10.30 - 11.30
סטודיו 1

פילאטיס Fitball
לריסה בגוב
11.30 - 12.30
סטודיו 1
פילאטיס
אלעד שבתאי
10.00 - 11.00
סטודיו 1
עיצוב וחיזוק
לריסה בגוב
10.30 - 11.30
סטודיו 1

פילאטיס Fitball
לריסה בגוב
11.30 - 12.30
סטודיו 1
עיצוב וחיזוק
ארז אפון
11.30 - 12.30
סטודיו 1
עיצוב וחיזוק
אלעד שבתאי
11.30 - 12.30
סטודיו 1
עיצוב וחיזוק
אלעד שבתאי
11.30 - 12.30
סטודיו 1
זומבה
ג׳ולי תשובה
18.30 - 19.30
סטודיו 1 הרשמה מראש

Fitball Core
אלעד שבתאי
19.30 - 20.30
סטודיו 1 הרשמה מראש

פילאטיס
אלעד שבתאי
20.30 - 21.30
סטודיו 1 הרשמה מראש
עיצוב מדוייק
שולי בראונשטיין
18.30 - 19.30
סטודיו 1

פילאטיס
מיכל קרוואני
19.30 - 20.30
סטודיו 1 הרשמה מראש
זומבה
ג׳ולי תשובה
18.30 - 19.30
סטודיו 1

פילאטיס
ארז אפון
19.30 - 20.30
סטודיו 1
פילאטיס
לינוי מרקו
18.00 - 19.00
סטודיו 1 הרשמה מראש
Intensive Stretching
שירלי ברבי
20.30 - 21.30
סטודיו 3

פילאטיס
ניקה פילר
20.30 - 21.30
Power סטודיו 1

ראשון

  • פילאטיס ניקה פילר · סטודיו 1
    10.00 - 11.00
  • עיצוב וחיזוק ארז אפון · סטודיו 1
    11.30 - 12.30
  • זומבה ג׳ולי תשובה · סטודיו 1 הרשמה מראש
    18.30 - 19.30
  • Fitball Core אלעד שבתאי · סטודיו 1 הרשמה מראש
    19.30 - 20.30
  • פילאטיס אלעד שבתאי · סטודיו 1 הרשמה מראש
    20.30 - 21.30

שני

  • עיצוב מדוייק שולי בראונשטיין · סטודיו 1
    08.30 - 09.30
  • עיצוב וחיזוק לריסה בגוב · סטודיו 1
    10.30 - 11.30
  • פילאטיס Fitball לריסה בגוב · סטודיו 1
    11.30 - 12.30
  • עיצוב מדוייק שולי בראונשטיין · סטודיו 1
    18.30 - 19.30
  • פילאטיס מיכל קרוואני · סטודיו 1 הרשמה מראש
    19.30 - 20.30

שלישי

  • פילאטיס אלעד שבתאי · סטודיו 1
    10.00 - 11.00
  • עיצוב וחיזוק אלעד שבתאי · סטודיו 1
    11.30 - 12.30
  • Intensive Stretching שירלי ברבי · סטודיו 3
    20.30 - 21.30
  • פילאטיס ניקה פילר · Power סטודיו 1
    20.30 - 21.30

רביעי

  • עיצוב וחיזוק לריסה בגוב · סטודיו 1
    10.30 - 11.30
  • פילאטיס Fitball לריסה בגוב · סטודיו 1
    11.30 - 12.30
  • זומבה ג׳ולי תשובה · סטודיו 1
    18.30 - 19.30
  • פילאטיס ארז אפון · סטודיו 1
    19.30 - 20.30

חמישי

  • עיצוב מדוייק שולי בראונשטיין · סטודיו 1
    08.30 - 09.30
  • עיצוב וחיזוק אלעד שבתאי · סטודיו 1
    11.30 - 12.30
  • פילאטיס לינוי מרקו · סטודיו 1 הרשמה מראש
    18.00 - 19.00

שישי

  • עיצוב וחיזוק ארז אפון · סטודיו 1
    09.30 - 10.30
  • זומבה גל שאקי · סטודיו 1
    10.30 - 11.30
  • פילאטיס אלעד שבתאי · סטודיו 1 הרשמה מראש
    11.30 - 12.30
No events available in pilates category!
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
מודרני
שירלי ברבי
11.30 - 13.00
סטודיו 2
ג'אז פיוזן
דור אלדר
12.00 - 13.15
בינוניים סטודיו 2

ג'אז פאנק
דור אלדר
13.15 - 14.30
סטודיו 2
ג׳אז לירי
ענת גרגוריו
17.30 - 18.30
סטודיו 2 בסיס

ג׳אז לירי
ענת גרגוריו
18.30 - 20.00
בינוני/מתקדמים סטודיו 2
ג׳אז לירי
רועי יצחק הלוי
18.30 - 20.00
בינוני/מתקדמים סטודיו 2
ג׳אז לירי
רועי יצחק הלוי סטודיו 2
19.00 - 20.00
בסיס
ג׳אז ליריהרשמה מראש
Hip Hop
אחינועם פישר מתחילים
20.00 - 21.00
סטודיו 2
Hip Hopמתחילים
גאגא
20.30 - 21.30
סטודיו Y הרשמה מראש

Hip Hop
נטע עוקשי בסיס
20.30 - 21.30
סטודיו 2

מודרני
שירלי ברבי
20.30 - 22.00
סטודיו 1
מודרניבסיס
Hip Hop
עומרי משה
20.00 - 21.00
סטודיו 2 הרשמה מראש
Hip Hopמתחילים
ג׳אז לירי
רועי יצחק הלוי
20.00 - 21.30
סטודיו 2 בינונים
ג׳אז ליריהרשמה מראש

דאנסהול
אוראל נהרי
20.30 - 22.00
סטודיו 1
Hip Hop
אחינועם פישר
21.00 - 22.00
סטודיו 2
Hip Hopבינונים/מתקדמים
Hip Hop
עומרי משה
21.00 - 22.00
סטודיו 2 הרשמה מראש
Hip Hopמתקדמים

ראשון

  • ג׳אז לירי רועי יצחק הלוי · בינוני/מתקדמים סטודיו 2
    18.30 - 20.00
  • Hip Hop אחינועם פישר מתחילים · סטודיו 2
    20.00 - 21.00
  • Hip Hop אחינועם פישר · סטודיו 2
    21.00 - 22.00

שני

  • גאגא סטודיו Y הרשמה מראש
    20.30 - 21.30
  • Hip Hop נטע עוקשי בסיס · סטודיו 2
    20.30 - 21.30
  • מודרני שירלי ברבי · סטודיו 1
    20.30 - 22.00

שלישי

  • ג׳אז לירי ענת גרגוריו · סטודיו 2 בסיס
    17.30 - 18.30
  • ג׳אז לירי ענת גרגוריו · בינוני/מתקדמים סטודיו 2
    18.30 - 20.00
  • Hip Hop עומרי משה · סטודיו 2 הרשמה מראש
    20.00 - 21.00
  • Hip Hop עומרי משה · סטודיו 2 הרשמה מראש
    21.00 - 22.00

רביעי

  • מודרני שירלי ברבי · סטודיו 2
    11.30 - 13.00
  • ג׳אז לירי רועי יצחק הלוי סטודיו 2 · בסיס
    19.00 - 20.00
  • ג׳אז לירי רועי יצחק הלוי · סטודיו 2 בינונים
    20.00 - 21.30
  • דאנסהול אוראל נהרי · סטודיו 1
    20.30 - 22.00

שישי

  • ג'אז פיוזן דור אלדר · בינוניים סטודיו 2
    12.00 - 13.15
  • ג'אז פאנק דור אלדר · סטודיו 2
    13.15 - 14.30
No events hours available!
No events available!

פילאטיס מכשירים

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדבסקי
08.00 - 09.00
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדבסקי
08.00 - 09.00
פילאטיס מכשירים
יעל רוזן
08.00 - 09.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדבסקי
08.00 - 09.00
פילאטיס מכשירים
יעל רוזן
08.00 - 09.00
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדבסקי
08.00 - 09.00
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדבסקי
09.00 - 10.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדבסקי
09.00 - 10.00
פילאטיס מכשירים
יעל רוזן
09.00 - 10.00
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדובסקי
09.00 - 10.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
יעל רוזן
09.00 - 10.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדבסקי
09.00 - 10.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדובסקי
10.00 - 11.00
פילאטיס מכשירים
גלית גל
10.00 - 11.00
יוגה על הרפורמר
פילאטיס מכשירים
גלית גל
10.00 - 11.00
פילאטיס מכשירים
רונית דרדיק
10.00 - 11.00
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדבסקי
10.00 - 11.00
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדבסקי
10.00 - 11.00
פילאטיס מכשירים
בוני פכט
11.00 - 12.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
גלית גל
11.00 - 12.00
פילאטיס מכשירים
גלית גל
11.00 - 12.00
פילאטיס מכשירים
רונית דרדיק
11.00 - 12.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדובסקי
11.00 - 12.00
פילאטיס מכשירים
גלית גל
11.00 - 12.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
בוני פכט
12.00 - 13.00
פילאטיס מכשירים
גלית גל
12.00 - 13.00
פילאטיס מכשירים
גלית גל
12.00 - 13.00
פילאטיס מכשירים
רונית דרדיק
12.00 - 13.00
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדובסקי
12.00 - 13.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
גלית גל
12.00 - 13.00
יוגה על הרפורמר
פילאטיס מכשירים
גלית גל
13.00 - 14.00
פילאטיס מכשירים
מירי וולנרמן
17.00 - 18.00
פילאטיס מכשירים
לינור מידן
17.00 - 18.00
פילאטיס מכשירים
גלית קול
17.00 - 18.00
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדבסקי
17.00 - 18.00
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדובסקי
17.00 - 18.00
פילאטיס מכשירים
מירי וולנרמן
18.00 - 19.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
לינור מידן
18.00 - 19.00
פילאטיס מכשירים
גלית קול
18.00 - 19.00
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדבסקי
18.00 - 19.00
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדובסקי
18.00 - 19.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
מירי וולנרמן
19.00 - 20.00
פילאטיס מכשירים
שרון לבנה
19.00 - 20.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
שרון לבנה
19.00 - 20.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
שרון ליבנה
19.00 - 20.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
שרון לבנה
19.00 - 20.00
פילאטיס מכשירים
מירי וולנרמן
20.00 - 21.00
פילאטיס מכשירים
שרון לבנה
20.00 - 21.00
פילאטיס מכשירים
שרון לבנה
20.00 - 21.00
פילאטיס מכשירים
שרון ליבנה
20.00 - 21.00
פילאטיס מכשירים
שרון לבנה
20.00 - 21.00
מתקדמים

ראשון

  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדבסקי
    08.00 - 09.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדבסקי · מתקדמים
    09.00 - 10.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדובסקי
    10.00 - 11.00
  • פילאטיס מכשירים בוני פכט · מתקדמים
    11.00 - 12.00
  • פילאטיס מכשירים בוני פכט
    12.00 - 13.00
  • פילאטיס מכשירים מירי וולנרמן
    17.00 - 18.00
  • פילאטיס מכשירים מירי וולנרמן · מתקדמים
    18.00 - 19.00
  • פילאטיס מכשירים מירי וולנרמן
    19.00 - 20.00
  • פילאטיס מכשירים מירי וולנרמן
    20.00 - 21.00

שני

  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדבסקי
    08.00 - 09.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדבסקי
    09.00 - 10.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל · יוגה על הרפורמר
    10.00 - 11.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל
    11.00 - 12.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל
    12.00 - 13.00
  • פילאטיס מכשירים לינור מידן
    17.00 - 18.00
  • פילאטיס מכשירים לינור מידן
    18.00 - 19.00
  • פילאטיס מכשירים שרון לבנה · מתקדמים
    19.00 - 20.00
  • פילאטיס מכשירים שרון לבנה
    20.00 - 21.00

שלישי

  • פילאטיס מכשירים יעל רוזן · מתקדמים
    08.00 - 09.00
  • פילאטיס מכשירים יעל רוזן
    09.00 - 10.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל
    10.00 - 11.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל
    11.00 - 12.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל
    12.00 - 13.00
  • פילאטיס מכשירים גלית קול
    17.00 - 18.00
  • פילאטיס מכשירים גלית קול
    18.00 - 19.00
  • פילאטיס מכשירים שרון לבנה · מתקדמים
    19.00 - 20.00
  • פילאטיס מכשירים שרון לבנה
    20.00 - 21.00

רביעי

  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדבסקי
    08.00 - 09.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדובסקי · מתקדמים
    09.00 - 10.00
  • פילאטיס מכשירים רונית דרדיק
    10.00 - 11.00
  • פילאטיס מכשירים רונית דרדיק · מתקדמים
    11.00 - 12.00
  • פילאטיס מכשירים רונית דרדיק
    12.00 - 13.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדבסקי
    17.00 - 18.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדבסקי
    18.00 - 19.00
  • פילאטיס מכשירים שרון ליבנה · מתקדמים
    19.00 - 20.00
  • פילאטיס מכשירים שרון ליבנה
    20.00 - 21.00

חמישי

  • פילאטיס מכשירים יעל רוזן
    08.00 - 09.00
  • פילאטיס מכשירים יעל רוזן · מתקדמים
    09.00 - 10.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדבסקי
    10.00 - 11.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדובסקי
    11.00 - 12.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדובסקי · מתקדמים
    12.00 - 13.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדובסקי
    17.00 - 18.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדובסקי · מתקדמים
    18.00 - 19.00
  • פילאטיס מכשירים שרון לבנה
    19.00 - 20.00
  • פילאטיס מכשירים שרון לבנה · מתקדמים
    20.00 - 21.00

שישי

  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדבסקי
    08.00 - 09.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדבסקי · מתקדמים
    09.00 - 10.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדבסקי
    10.00 - 11.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל · מתקדמים
    11.00 - 12.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל · יוגה על הרפורמר
    12.00 - 13.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל
    13.00 - 14.00
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדבסקי
08.00 - 09.00
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדבסקי
08.00 - 09.00
פילאטיס מכשירים
יעל רוזן
08.00 - 09.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדבסקי
08.00 - 09.00
פילאטיס מכשירים
יעל רוזן
08.00 - 09.00
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדבסקי
08.00 - 09.00
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדבסקי
09.00 - 10.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדבסקי
09.00 - 10.00
פילאטיס מכשירים
יעל רוזן
09.00 - 10.00
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדובסקי
09.00 - 10.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
יעל רוזן
09.00 - 10.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדבסקי
09.00 - 10.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדובסקי
10.00 - 11.00
פילאטיס מכשירים
גלית גל
10.00 - 11.00
יוגה על הרפורמר
פילאטיס מכשירים
גלית גל
10.00 - 11.00
פילאטיס מכשירים
רונית דרדיק
10.00 - 11.00
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדבסקי
10.00 - 11.00
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדבסקי
10.00 - 11.00
פילאטיס מכשירים
בוני פכט
11.00 - 12.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
גלית גל
11.00 - 12.00
פילאטיס מכשירים
גלית גל
11.00 - 12.00
פילאטיס מכשירים
רונית דרדיק
11.00 - 12.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדובסקי
11.00 - 12.00
פילאטיס מכשירים
גלית גל
11.00 - 12.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
בוני פכט
12.00 - 13.00
פילאטיס מכשירים
גלית גל
12.00 - 13.00
פילאטיס מכשירים
גלית גל
12.00 - 13.00
פילאטיס מכשירים
רונית דרדיק
12.00 - 13.00
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדובסקי
12.00 - 13.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
גלית גל
12.00 - 13.00
יוגה על הרפורמר
פילאטיס מכשירים
גלית גל
13.00 - 14.00
פילאטיס מכשירים
מירי וולנרמן
17.00 - 18.00
פילאטיס מכשירים
לינור מידן
17.00 - 18.00
פילאטיס מכשירים
גלית קול
17.00 - 18.00
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדבסקי
17.00 - 18.00
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדובסקי
17.00 - 18.00
פילאטיס מכשירים
מירי וולנרמן
18.00 - 19.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
לינור מידן
18.00 - 19.00
פילאטיס מכשירים
גלית קול
18.00 - 19.00
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדבסקי
18.00 - 19.00
פילאטיס מכשירים
אירנה מולדובסקי
18.00 - 19.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
מירי וולנרמן
19.00 - 20.00
פילאטיס מכשירים
שרון לבנה
19.00 - 20.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
שרון לבנה
19.00 - 20.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
שרון ליבנה
19.00 - 20.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
שרון לבנה
19.00 - 20.00
פילאטיס מכשירים
מירי וולנרמן
20.00 - 21.00
פילאטיס מכשירים
שרון לבנה
20.00 - 21.00
פילאטיס מכשירים
שרון לבנה
20.00 - 21.00
פילאטיס מכשירים
שרון ליבנה
20.00 - 21.00
פילאטיס מכשירים
שרון לבנה
20.00 - 21.00
מתקדמים

ראשון

  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדבסקי
    08.00 - 09.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדבסקי · מתקדמים
    09.00 - 10.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדובסקי
    10.00 - 11.00
  • פילאטיס מכשירים בוני פכט · מתקדמים
    11.00 - 12.00
  • פילאטיס מכשירים בוני פכט
    12.00 - 13.00
  • פילאטיס מכשירים מירי וולנרמן
    17.00 - 18.00
  • פילאטיס מכשירים מירי וולנרמן · מתקדמים
    18.00 - 19.00
  • פילאטיס מכשירים מירי וולנרמן
    19.00 - 20.00
  • פילאטיס מכשירים מירי וולנרמן
    20.00 - 21.00

שני

  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדבסקי
    08.00 - 09.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדבסקי
    09.00 - 10.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל · יוגה על הרפורמר
    10.00 - 11.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל
    11.00 - 12.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל
    12.00 - 13.00
  • פילאטיס מכשירים לינור מידן
    17.00 - 18.00
  • פילאטיס מכשירים לינור מידן
    18.00 - 19.00
  • פילאטיס מכשירים שרון לבנה · מתקדמים
    19.00 - 20.00
  • פילאטיס מכשירים שרון לבנה
    20.00 - 21.00

שלישי

  • פילאטיס מכשירים יעל רוזן · מתקדמים
    08.00 - 09.00
  • פילאטיס מכשירים יעל רוזן
    09.00 - 10.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל
    10.00 - 11.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל
    11.00 - 12.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל
    12.00 - 13.00
  • פילאטיס מכשירים גלית קול
    17.00 - 18.00
  • פילאטיס מכשירים גלית קול
    18.00 - 19.00
  • פילאטיס מכשירים שרון לבנה · מתקדמים
    19.00 - 20.00
  • פילאטיס מכשירים שרון לבנה
    20.00 - 21.00

רביעי

  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדבסקי
    08.00 - 09.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדובסקי · מתקדמים
    09.00 - 10.00
  • פילאטיס מכשירים רונית דרדיק
    10.00 - 11.00
  • פילאטיס מכשירים רונית דרדיק · מתקדמים
    11.00 - 12.00
  • פילאטיס מכשירים רונית דרדיק
    12.00 - 13.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדבסקי
    17.00 - 18.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדבסקי
    18.00 - 19.00
  • פילאטיס מכשירים שרון ליבנה · מתקדמים
    19.00 - 20.00
  • פילאטיס מכשירים שרון ליבנה
    20.00 - 21.00

חמישי

  • פילאטיס מכשירים יעל רוזן
    08.00 - 09.00
  • פילאטיס מכשירים יעל רוזן · מתקדמים
    09.00 - 10.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדבסקי
    10.00 - 11.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדובסקי
    11.00 - 12.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדובסקי · מתקדמים
    12.00 - 13.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדובסקי
    17.00 - 18.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדובסקי · מתקדמים
    18.00 - 19.00
  • פילאטיס מכשירים שרון לבנה
    19.00 - 20.00
  • פילאטיס מכשירים שרון לבנה · מתקדמים
    20.00 - 21.00

שישי

  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדבסקי
    08.00 - 09.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדבסקי · מתקדמים
    09.00 - 10.00
  • פילאטיס מכשירים אירנה מולדבסקי
    10.00 - 11.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל · מתקדמים
    11.00 - 12.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל · יוגה על הרפורמר
    12.00 - 13.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל
    13.00 - 14.00
No events available!

הרשמה

מנויים יקרים, ההרשמה לשיעורים נעשית באמצעות האפליקציה EZ Shape או באמצעות קישור למערכת פיזיקל להלן:

יצירת קשר

אנחנו עומדים לרשותכם בכל שאלה ועניין

כתובתנו:
ברנר 5, תל אביב

  • שעות פתיחה:
  • א-ה: 8:00-16:00
  • א-ה: 16:00-22:30
  • ו: 8:00-15:00