fbpx

שינויים והחלפות

15.10 יום שלישי יהודה עזריאל מחליף את נאור וילנר בשיעור פונקציונאלי בשעה 07:00.
15.10 יום שלישי מורן בן שמעון מחליפה את מאיה שאלתיאל בשיעור יוגה בשעה 11:00.
16.10 יום רביעי מרחב מוהר מחליף את נאור וילנר בשיעור פונקציונאלי בשעה 20:00.
18.10 יום שישי אלון שקד מחליף את אביעד הר ציון בשיעור יוגה FLOW בשעה 11:00.

שימו לב שהשיעור משקל גוף של מרחב מוהר בימי שני עבר לשעה 20:30 !

שעות פתיחה חגים:

חג סוכות
14/10 יום שני – חג סוכות – סגור

20/10 יום ראשון – ערב חג סוכות ב’ – 06:00-15:00
21/10 יום שני – חג סוכות – 08:00-18:00


For information about opening hours on the holidays please ask the
reception

לוח שעות

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
פילאטיס מכשירים
תמרה גליל
07.00 - 08.00

ספינינג
שי עובדיה
07.00 - 08.00
אימון פונקציונאלי
נאור וילנר
07.00 - 08.00
סטודיו 2
פילאטיס מכשירים
תמרה גליל
07.00 - 08.00

ספינינג
שי עובדיה
07.00 - 08.00
פילאטיס
מיכל קרוואני
08.00 - 09.00
סטודיו 2
פילאטיס
ניקה פילר
08.00 - 09.00
סטודיו 2

ויניאסה יוגה
מיכל וינטפלד
08.00 - 09.00
סטודיו 1
ויניאסה יוגה
מורן בן שמעון
08.00 - 09.00
סטודיו 1
Fitball
לריסה בגוב
08.00 - 09.00
סטודיו 2
אשטנגה יוגה
מאיה שלומקה
08.00 - 09.00
סטודיו 1

פילאטיס
ניקה פילר
08.00 - 09.00
סטודיו 2
אימון פונקציונאלי
נאור וילנר
08.00 - 09.00
סטודיו 2

ויניאסה יוגה
מיכל וינטפלד
08.00 - 09.15
סטודיו 1

פילאטיס
אנני טפירו
09.00 - 10.00
סטודיו 2
עיצוב Core
מיכל קרוואני
09.00 - 10.00
סטודיו 2
התעמלות בונה עצם
לריסה בגוב
09.00 - 10.00
סטודיו 2
פלדנקרייז
רוני דומיניץ
09.00 - 10.00
סטודיו 2
פילאטיס
לריסה בגוב
09.00 - 10.00
סטודיו 2
פלדנקרייז
צח זמרוני
09.00 - 10.00
סטודיו 2
פילאטיס Flow
אדווה אופיר
10.00 - 11.00
סטודיו 2
עיצוב וחיזוק
אנני טפירו
10.00 - 11.00
סטודיו 2
עיצוב וחיזוק
ניקה פילר
10.00 - 11.00
סטודיו 2
פילאטיס Flow
אדווה אופיר
10.00 - 11.00
סטודיו 2
פילאטיס מכשירים
עופרי בלייר
10.00 - 11.00

עיצוב וחיזוק
אנני טפירו
10.00 - 11.00
סטודיו 2
יוגה Flow
אלון שקד-להב
11.00 - 12.00
סטודיו 1

עיצוב וחיזוק
לריסה בגוב
11.00 - 12.00
סטודיו 2
יוגה Flow
אביעד הר ציון
11.00 - 12.00
סטודיו 1
יוגה Flow
מאיה שאלתיאל
11.00 - 12.00
סטודיו 1

פילאטיס
אנני טפירו
11.00 - 12.00
סטודיו 2
יוגה Flow
אלון שקד-להב
11.00 - 12.00
סטודיו 1
יוגה Flow
אלון שקד-להב
11.00 - 12.00
סטודיו 1
FIGHT & BURN
מרחב מוהר
11.00 - 12.00
סטודיו 2

יוגה Flow
אביעד הר ציון
11.00 - 12.00
סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
עופרי בלייר
11.00 - 12.00
מתקדמים

ספינינג
שי עובדיה
11.00 - 12.00
פילאטיס מכשירים
גלית/שרון
11.00 - 12.00

ספינינג
שי עובדיה
11.00 - 12.00

עיצוב וחיזוק
לריסה בגוב
11.00 - 12.00
סטודיו 2
זומבה
רוני קלע
12.00 - 13.00
סטודיו 2
פילאטיס מכשירים
גלית/שרון
12.00 - 13.00

יוגה Flow
מיכל כהן
12.15 - 13.30
סטודיו 2
פילאטיס מכשירים
גלית גל
17.00 - 18.00
פילאטיס מכשירים
גלית גל
17.00 - 18.00
פילאטיס מכשירים
גלית גל
18.00 - 19.00

פילאטיס Hard Core
מיכל קרוואני
18.00 - 19.00
סטודיו 1

עיצוב וחיזוק
אנני טפירו
18.00 - 19.00
סטודיו 2
ספינינג
שי עובדיה
18.00 - 19.00

זומבה
דנה צ׳סלר
18.15 - 19.15
סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
תמרה גליל
19.00 - 20.00

Power Yoga
אלון שקד-להב
19.00 - 20.15
סטודיו 1
Power Yogaכל הרמות

סמאש קיקבוקס
נעמה שחר
19.15 - 20.15
סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
תמרה גליל
20.00 - 21.00

משקל גוף
מרחב מוהר
20.30 - 21.30
סטודיו 1
בטן ישבן יריכיים
רותם זקס
18.00 - 19.00
סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
ענבל ברזל
18.00 - 19.00

ספינינג
שי עובדיה
18.00 - 19.00
פילאטיס מכשירים
גלית גל
18.00 - 19.00
פילאטיס
לריסה בגוב
18.00 - 19.00
סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
לינור מידן
18.00 - 19.00
מתקדמים
Hit It
רותם זקס
19.00 - 20.00
סטודיו 2

ספינינג
טל שרעבי
19.00 - 20.00

ויניאסה יוגה
אלון שקד-להב
19.00 - 20.15
סטודיו 1

אימון פונקציונאלי
נאור וילנר
20.00 - 21.00
סטודיו 2
יוגה יסודות
מאיה שלומקה
19.00 - 20.00
סטודיו 1

פילאטיס
מיכל קרוואני
19.00 - 20.00
סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
ענבל ברזל
19.00 - 20.00
פילאטיס מכשירים
תמרה גליל
19.00 - 20.00

ספינינג
טל שרעבי
19.00 - 20.00

עיצוב וחיזוק
אלעד שבתאי
19.00 - 20.00
סטודיו 2

ויניאסה יוגה
אלון שקד-להב
19.00 - 20.15
סטודיו 1

אימון פונקציונאלי
נאור וילנר
20.00 - 21.00
סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
תמרה גליל
20.00 - 21.00
פילאטיס מכשירים
לינור מידן
19.00 - 20.00

ספינינג
אביגיל בריידמן
19.00 - 20.00

עיצוב וחיזוק
לריסה בגוב
19.00 - 20.00
סטודיו 2

ויניאסה יוגה
אלון שקד-להב
19.00 - 20.15
סטודיו 1
TOTAL FIT
רון בר
19.00 - 20.00
סטודיו 2
FIGHT & BURN
מרחב מוהר
20.00 - 21.00
סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
ענבל ברזל
20.00 - 21.00

ראשון

  • פילאטיס מיכל קרוואני · סטודיו 2
    08.00 - 09.00
  • עיצוב Core מיכל קרוואני · סטודיו 2
    09.00 - 10.00
  • יוגה Flow אלון שקד-להב · סטודיו 1
    11.00 - 12.00
  • עיצוב וחיזוק לריסה בגוב · סטודיו 2
    11.00 - 12.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל
    17.00 - 18.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל
    18.00 - 19.00
  • פילאטיס Hard Core מיכל קרוואני · סטודיו 1
    18.00 - 19.00
  • עיצוב וחיזוק אנני טפירו · סטודיו 2
    18.00 - 19.00
  • Hit It רותם זקס · סטודיו 2
    19.00 - 20.00
  • ספינינג טל שרעבי
    19.00 - 20.00
  • ויניאסה יוגה אלון שקד-להב · סטודיו 1
    19.00 - 20.15
  • אימון פונקציונאלי נאור וילנר · סטודיו 2
    20.00 - 21.00

שני

  • פילאטיס מכשירים תמרה גליל
    07.00 - 08.00
  • ספינינג שי עובדיה
    07.00 - 08.00
  • פילאטיס ניקה פילר · סטודיו 2
    08.00 - 09.00
  • ויניאסה יוגה מיכל וינטפלד · סטודיו 1
    08.00 - 09.00
  • התעמלות בונה עצם לריסה בגוב · סטודיו 2
    09.00 - 10.00
  • פילאטיס Flow אדווה אופיר · סטודיו 2
    10.00 - 11.00
  • יוגה Flow אביעד הר ציון · סטודיו 1
    11.00 - 12.00
  • ספינינג שי עובדיה
    18.00 - 19.00
  • זומבה דנה צ׳סלר · סטודיו 2
    18.15 - 19.15
  • פילאטיס מכשירים תמרה גליל
    19.00 - 20.00
  • Power Yoga אלון שקד-להב · סטודיו 1
    19.00 - 20.15
  • סמאש קיקבוקס נעמה שחר · סטודיו 2
    19.15 - 20.15
  • פילאטיס מכשירים תמרה גליל
    20.00 - 21.00
  • משקל גוף מרחב מוהר · סטודיו 1
    20.30 - 21.30

שלישי

  • אימון פונקציונאלי נאור וילנר · סטודיו 2
    07.00 - 08.00
  • ויניאסה יוגה מורן בן שמעון · סטודיו 1
    08.00 - 09.00
  • פלדנקרייז רוני דומיניץ · סטודיו 2
    09.00 - 10.00
  • עיצוב וחיזוק אנני טפירו · סטודיו 2
    10.00 - 11.00
  • יוגה Flow מאיה שאלתיאל · סטודיו 1
    11.00 - 12.00
  • פילאטיס אנני טפירו · סטודיו 2
    11.00 - 12.00
  • בטן ישבן יריכיים רותם זקס · סטודיו 2
    18.00 - 19.00
  • פילאטיס מכשירים ענבל ברזל
    18.00 - 19.00
  • ספינינג שי עובדיה
    18.00 - 19.00
  • יוגה יסודות מאיה שלומקה · סטודיו 1
    19.00 - 20.00
  • פילאטיס מיכל קרוואני · סטודיו 2
    19.00 - 20.00
  • פילאטיס מכשירים ענבל ברזל
    19.00 - 20.00
  • FIGHT & BURN מרחב מוהר · סטודיו 2
    20.00 - 21.00
  • פילאטיס מכשירים ענבל ברזל
    20.00 - 21.00

רביעי

  • פילאטיס מכשירים תמרה גליל
    07.00 - 08.00
  • ספינינג שי עובדיה
    07.00 - 08.00
  • Fitball לריסה בגוב · סטודיו 2
    08.00 - 09.00
  • פילאטיס לריסה בגוב · סטודיו 2
    09.00 - 10.00
  • עיצוב וחיזוק ניקה פילר · סטודיו 2
    10.00 - 11.00
  • יוגה Flow אלון שקד-להב · סטודיו 1
    11.00 - 12.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל
    17.00 - 18.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל
    18.00 - 19.00
  • פילאטיס מכשירים תמרה גליל
    19.00 - 20.00
  • ספינינג טל שרעבי
    19.00 - 20.00
  • עיצוב וחיזוק אלעד שבתאי · סטודיו 2
    19.00 - 20.00
  • ויניאסה יוגה אלון שקד-להב · סטודיו 1
    19.00 - 20.15
  • אימון פונקציונאלי נאור וילנר · סטודיו 2
    20.00 - 21.00
  • פילאטיס מכשירים תמרה גליל
    20.00 - 21.00

חמישי

  • אשטנגה יוגה מאיה שלומקה · סטודיו 1
    08.00 - 09.00
  • פילאטיס ניקה פילר · סטודיו 2
    08.00 - 09.00
  • פלדנקרייז צח זמרוני · סטודיו 2
    09.00 - 10.00
  • פילאטיס Flow אדווה אופיר · סטודיו 2
    10.00 - 11.00
  • יוגה Flow אלון שקד-להב · סטודיו 1
    11.00 - 12.00
  • פילאטיס לריסה בגוב · סטודיו 2
    18.00 - 19.00
  • פילאטיס מכשירים לינור מידן · מתקדמים
    18.00 - 19.00
  • פילאטיס מכשירים לינור מידן
    19.00 - 20.00
  • ספינינג אביגיל בריידמן
    19.00 - 20.00
  • עיצוב וחיזוק לריסה בגוב · סטודיו 2
    19.00 - 20.00
  • ויניאסה יוגה אלון שקד-להב · סטודיו 1
    19.00 - 20.15

שישי

  • אימון פונקציונאלי נאור וילנר · סטודיו 2
    08.00 - 09.00
  • ויניאסה יוגה מיכל וינטפלד · סטודיו 1
    08.00 - 09.15
  • פילאטיס אנני טפירו · סטודיו 2
    09.00 - 10.00
  • פילאטיס מכשירים עופרי בלייר
    10.00 - 11.00
  • עיצוב וחיזוק אנני טפירו · סטודיו 2
    10.00 - 11.00
  • FIGHT & BURN מרחב מוהר · סטודיו 2
    11.00 - 12.00
  • יוגה Flow אביעד הר ציון · סטודיו 1
    11.00 - 12.00
  • פילאטיס מכשירים עופרי בלייר · מתקדמים
    11.00 - 12.00
  • ספינינג שי עובדיה
    11.00 - 12.00
  • זומבה רוני קלע · סטודיו 2
    12.00 - 13.00

שבת

  • פילאטיס מכשירים גלית/שרון
    11.00 - 12.00
  • ספינינג שי עובדיה
    11.00 - 12.00
  • עיצוב וחיזוק לריסה בגוב · סטודיו 2
    11.00 - 12.00
  • פילאטיס מכשירים גלית/שרון
    12.00 - 13.00
  • יוגה Flow מיכל כהן · סטודיו 2
    12.15 - 13.30
  • TOTAL FIT רון בר · סטודיו 2
    19.00 - 20.00
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
אימון פונקציונאלי
נאור וילנר
07.00 - 08.00
סטודיו 2
Fitball
לריסה בגוב
08.00 - 09.00
סטודיו 2
אימון פונקציונאלי
נאור וילנר
08.00 - 09.00
סטודיו 2
FIGHT & BURN
מרחב מוהר
11.00 - 12.00
סטודיו 2
בטן ישבן יריכיים
רותם זקס
18.00 - 19.00
סטודיו 2
סמאש קיקבוקס
נעמה שחר
19.15 - 20.15
סטודיו 2
TOTAL FIT
רון בר
19.00 - 20.00
סטודיו 2
אימון פונקציונאלי
נאור וילנר
20.00 - 21.00
סטודיו 2
FIGHT & BURN
מרחב מוהר
20.00 - 21.00
סטודיו 2
אימון פונקציונאלי
נאור וילנר
20.00 - 21.00
סטודיו 2

ראשון

  • אימון פונקציונאלי נאור וילנר · סטודיו 2
    20.00 - 21.00

שני

  • סמאש קיקבוקס נעמה שחר · סטודיו 2
    19.15 - 20.15

שלישי

  • אימון פונקציונאלי נאור וילנר · סטודיו 2
    07.00 - 08.00
  • בטן ישבן יריכיים רותם זקס · סטודיו 2
    18.00 - 19.00
  • FIGHT & BURN מרחב מוהר · סטודיו 2
    20.00 - 21.00

רביעי

  • Fitball לריסה בגוב · סטודיו 2
    08.00 - 09.00
  • אימון פונקציונאלי נאור וילנר · סטודיו 2
    20.00 - 21.00

שישי

  • אימון פונקציונאלי נאור וילנר · סטודיו 2
    08.00 - 09.00
  • FIGHT & BURN מרחב מוהר · סטודיו 2
    11.00 - 12.00

שבת

  • TOTAL FIT רון בר · סטודיו 2
    19.00 - 20.00
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
ויניאסה יוגה
מיכל וינטפלד
08.00 - 09.00
סטודיו 1
ויניאסה יוגה
מורן בן שמעון
08.00 - 09.00
סטודיו 1
אשטנגה יוגה
מאיה שלומקה
08.00 - 09.00
סטודיו 1
ויניאסה יוגה
מיכל וינטפלד
08.00 - 09.15
סטודיו 1
יוגה Flow
אלון שקד-להב
11.00 - 12.00
סטודיו 1
יוגה Flow
אביעד הר ציון
11.00 - 12.00
סטודיו 1
יוגה Flow
מאיה שאלתיאל
11.00 - 12.00
סטודיו 1
יוגה Flow
אלון שקד-להב
11.00 - 12.00
סטודיו 1
יוגה Flow
אלון שקד-להב
11.00 - 12.00
סטודיו 1
יוגה Flow
אביעד הר ציון
11.00 - 12.00
סטודיו 1
יוגה Flow
מיכל כהן
12.15 - 13.30
סטודיו 2
ויניאסה יוגה
אלון שקד-להב
19.00 - 20.15
סטודיו 1
Power Yoga
אלון שקד-להב
19.00 - 20.15
סטודיו 1
Power Yogaכל הרמות
יוגה יסודות
מאיה שלומקה
19.00 - 20.00
סטודיו 1
ויניאסה יוגה
אלון שקד-להב
19.00 - 20.15
סטודיו 1
ויניאסה יוגה
אלון שקד-להב
19.00 - 20.15
סטודיו 1

ראשון

  • יוגה Flow אלון שקד-להב · סטודיו 1
    11.00 - 12.00
  • ויניאסה יוגה אלון שקד-להב · סטודיו 1
    19.00 - 20.15

שני

  • ויניאסה יוגה מיכל וינטפלד · סטודיו 1
    08.00 - 09.00
  • יוגה Flow אביעד הר ציון · סטודיו 1
    11.00 - 12.00
  • Power Yoga אלון שקד-להב · סטודיו 1
    19.00 - 20.15

שלישי

  • ויניאסה יוגה מורן בן שמעון · סטודיו 1
    08.00 - 09.00
  • יוגה Flow מאיה שאלתיאל · סטודיו 1
    11.00 - 12.00
  • יוגה יסודות מאיה שלומקה · סטודיו 1
    19.00 - 20.00

רביעי

  • יוגה Flow אלון שקד-להב · סטודיו 1
    11.00 - 12.00
  • ויניאסה יוגה אלון שקד-להב · סטודיו 1
    19.00 - 20.15

חמישי

  • אשטנגה יוגה מאיה שלומקה · סטודיו 1
    08.00 - 09.00
  • יוגה Flow אלון שקד-להב · סטודיו 1
    11.00 - 12.00
  • ויניאסה יוגה אלון שקד-להב · סטודיו 1
    19.00 - 20.15

שישי

  • ויניאסה יוגה מיכל וינטפלד · סטודיו 1
    08.00 - 09.15
  • יוגה Flow אביעד הר ציון · סטודיו 1
    11.00 - 12.00

שבת

  • יוגה Flow מיכל כהן · סטודיו 2
    12.15 - 13.30
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
פילאטיס
מיכל קרוואני
08.00 - 09.00
סטודיו 2
פילאטיס
ניקה פילר
08.00 - 09.00
סטודיו 2
פילאטיס
ניקה פילר
08.00 - 09.00
סטודיו 2
עיצוב Core
מיכל קרוואני
09.00 - 10.00
סטודיו 2
התעמלות בונה עצם
לריסה בגוב
09.00 - 10.00
סטודיו 2
פלדנקרייז
רוני דומיניץ
09.00 - 10.00
סטודיו 2
פילאטיס
לריסה בגוב
09.00 - 10.00
סטודיו 2
פלדנקרייז
צח זמרוני
09.00 - 10.00
סטודיו 2
פילאטיס
אנני טפירו
09.00 - 10.00
סטודיו 2
פילאטיס Flow
אדווה אופיר
10.00 - 11.00
סטודיו 2
עיצוב וחיזוק
אנני טפירו
10.00 - 11.00
סטודיו 2
עיצוב וחיזוק
ניקה פילר
10.00 - 11.00
סטודיו 2
פילאטיס Flow
אדווה אופיר
10.00 - 11.00
סטודיו 2
עיצוב וחיזוק
אנני טפירו
10.00 - 11.00
סטודיו 2
עיצוב וחיזוק
לריסה בגוב
11.00 - 12.00
סטודיו 2
פילאטיס
אנני טפירו
11.00 - 12.00
סטודיו 2
עיצוב וחיזוק
לריסה בגוב
11.00 - 12.00
סטודיו 2
זומבה
רוני קלע
12.00 - 13.00
סטודיו 2
פילאטיס Hard Core
מיכל קרוואני
18.00 - 19.00
סטודיו 1

עיצוב וחיזוק
אנני טפירו
18.00 - 19.00
סטודיו 2
זומבה
דנה צ׳סלר
18.15 - 19.15
סטודיו 2
פילאטיס
לריסה בגוב
18.00 - 19.00
סטודיו 2
Hit It
רותם זקס
19.00 - 20.00
סטודיו 2
פילאטיס
מיכל קרוואני
19.00 - 20.00
סטודיו 2
עיצוב וחיזוק
אלעד שבתאי
19.00 - 20.00
סטודיו 2
עיצוב וחיזוק
לריסה בגוב
19.00 - 20.00
סטודיו 2

ראשון

  • פילאטיס מיכל קרוואני · סטודיו 2
    08.00 - 09.00
  • עיצוב Core מיכל קרוואני · סטודיו 2
    09.00 - 10.00
  • עיצוב וחיזוק לריסה בגוב · סטודיו 2
    11.00 - 12.00
  • פילאטיס Hard Core מיכל קרוואני · סטודיו 1
    18.00 - 19.00
  • עיצוב וחיזוק אנני טפירו · סטודיו 2
    18.00 - 19.00
  • Hit It רותם זקס · סטודיו 2
    19.00 - 20.00

שני

  • פילאטיס ניקה פילר · סטודיו 2
    08.00 - 09.00
  • התעמלות בונה עצם לריסה בגוב · סטודיו 2
    09.00 - 10.00
  • פילאטיס Flow אדווה אופיר · סטודיו 2
    10.00 - 11.00
  • זומבה דנה צ׳סלר · סטודיו 2
    18.15 - 19.15

שלישי

  • פלדנקרייז רוני דומיניץ · סטודיו 2
    09.00 - 10.00
  • עיצוב וחיזוק אנני טפירו · סטודיו 2
    10.00 - 11.00
  • פילאטיס אנני טפירו · סטודיו 2
    11.00 - 12.00
  • פילאטיס מיכל קרוואני · סטודיו 2
    19.00 - 20.00

רביעי

  • פילאטיס לריסה בגוב · סטודיו 2
    09.00 - 10.00
  • עיצוב וחיזוק ניקה פילר · סטודיו 2
    10.00 - 11.00
  • עיצוב וחיזוק אלעד שבתאי · סטודיו 2
    19.00 - 20.00

חמישי

  • פילאטיס ניקה פילר · סטודיו 2
    08.00 - 09.00
  • פלדנקרייז צח זמרוני · סטודיו 2
    09.00 - 10.00
  • פילאטיס Flow אדווה אופיר · סטודיו 2
    10.00 - 11.00
  • פילאטיס לריסה בגוב · סטודיו 2
    18.00 - 19.00
  • עיצוב וחיזוק לריסה בגוב · סטודיו 2
    19.00 - 20.00

שישי

  • פילאטיס אנני טפירו · סטודיו 2
    09.00 - 10.00
  • עיצוב וחיזוק אנני טפירו · סטודיו 2
    10.00 - 11.00
  • זומבה רוני קלע · סטודיו 2
    12.00 - 13.00

שבת

  • עיצוב וחיזוק לריסה בגוב · סטודיו 2
    11.00 - 12.00
No events available in pilates category!
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
פילאטיס מכשירים
תמרה גליל
07.00 - 08.00
פילאטיס מכשירים
תמרה גליל
07.00 - 08.00
פילאטיס מכשירים
עופרי בלייר
10.00 - 11.00
פילאטיס מכשירים
עופרי בלייר
11.00 - 12.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
גלית/שרון
11.00 - 12.00
פילאטיס מכשירים
גלית/שרון
12.00 - 13.00
פילאטיס מכשירים
גלית גל
17.00 - 18.00
פילאטיס מכשירים
גלית גל
17.00 - 18.00
פילאטיס מכשירים
גלית גל
18.00 - 19.00
פילאטיס מכשירים
ענבל ברזל
18.00 - 19.00
פילאטיס מכשירים
גלית גל
18.00 - 19.00
פילאטיס מכשירים
לינור מידן
18.00 - 19.00
מתקדמים
פילאטיס מכשירים
תמרה גליל
19.00 - 20.00
פילאטיס מכשירים
ענבל ברזל
19.00 - 20.00
פילאטיס מכשירים
תמרה גליל
19.00 - 20.00
פילאטיס מכשירים
לינור מידן
19.00 - 20.00
פילאטיס מכשירים
תמרה גליל
20.00 - 21.00
פילאטיס מכשירים
ענבל ברזל
20.00 - 21.00
פילאטיס מכשירים
תמרה גליל
20.00 - 21.00

ראשון

  • פילאטיס מכשירים גלית גל
    17.00 - 18.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל
    18.00 - 19.00

שני

  • פילאטיס מכשירים תמרה גליל
    07.00 - 08.00
  • פילאטיס מכשירים תמרה גליל
    19.00 - 20.00
  • פילאטיס מכשירים תמרה גליל
    20.00 - 21.00

שלישי

  • פילאטיס מכשירים ענבל ברזל
    18.00 - 19.00
  • פילאטיס מכשירים ענבל ברזל
    19.00 - 20.00
  • פילאטיס מכשירים ענבל ברזל
    20.00 - 21.00

רביעי

  • פילאטיס מכשירים תמרה גליל
    07.00 - 08.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל
    17.00 - 18.00
  • פילאטיס מכשירים גלית גל
    18.00 - 19.00
  • פילאטיס מכשירים תמרה גליל
    19.00 - 20.00
  • פילאטיס מכשירים תמרה גליל
    20.00 - 21.00

חמישי

  • פילאטיס מכשירים לינור מידן · מתקדמים
    18.00 - 19.00
  • פילאטיס מכשירים לינור מידן
    19.00 - 20.00

שישי

  • פילאטיס מכשירים עופרי בלייר
    10.00 - 11.00
  • פילאטיס מכשירים עופרי בלייר · מתקדמים
    11.00 - 12.00

שבת

  • פילאטיס מכשירים גלית/שרון
    11.00 - 12.00
  • פילאטיס מכשירים גלית/שרון
    12.00 - 13.00
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
ספינינג
שי עובדיה
07.00 - 08.00
ספינינג
שי עובדיה
07.00 - 08.00
ספינינג
שי עובדיה
11.00 - 12.00
ספינינג
שי עובדיה
11.00 - 12.00
ספינינג
שי עובדיה
18.00 - 19.00
ספינינג
שי עובדיה
18.00 - 19.00
ספינינג
טל שרעבי
19.00 - 20.00
ספינינג
טל שרעבי
19.00 - 20.00
ספינינג
אביגיל בריידמן
19.00 - 20.00

ראשון

  • ספינינג טל שרעבי
    19.00 - 20.00

שני

  • ספינינג שי עובדיה
    07.00 - 08.00
  • ספינינג שי עובדיה
    18.00 - 19.00

שלישי

  • ספינינג שי עובדיה
    18.00 - 19.00

רביעי

  • ספינינג שי עובדיה
    07.00 - 08.00
  • ספינינג טל שרעבי
    19.00 - 20.00

חמישי

  • ספינינג אביגיל בריידמן
    19.00 - 20.00

שישי

  • ספינינג שי עובדיה
    11.00 - 12.00

שבת

  • ספינינג שי עובדיה
    11.00 - 12.00
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
משקל גוף
מרחב מוהר
20.30 - 21.30
סטודיו 1

שני

  • משקל גוף מרחב מוהר · סטודיו 1
    20.30 - 21.30
No events available!